Konkurs 2019

Konkurs 2019

Start: 27 Kwiecień 2019; godz. 18:00

End: 16 Czerwiec 2019; godz. 23:59

Wszystkie zainteresowane zespoły, chcące realizować własne projekty gier, mogą ubiegać się o wsparcie Akceleratora ARP Games. Jeżeli masz ciekawy pomysł na grę i chcesz spróbować swoich sił w tej branży – aplikuj.

Daty:
Nabór: 27 kwietnia 2019 – 16 czerwca 2019
Ogłoszenie wyników: 14 września 2019

Konkurs ARP Games organizowany jest z myślą o utalentowanych twórcach gier potrzebujących pomocy w rozwinięciu skrzydeł. Mogą w nim wziąć udział zespoły kreatywne składające się z co najmniej 2 osób. Zgłaszane projekty mogą być na dowolnym etapie realizacji, tworzone na dowolną platformę. Na zwycięzców czekają: dofinansowanie projektów (do 100 tys. złotych), dostęp do niezbędnego sprzętu i oprogramowania, szkolenia branżowe, porady prawne, spotkania z inwestorami, pomoc w promocji projektów oraz inne działania zależne od indywidualnych potrzeb zespołów. Laureaci wyłonieni zostaną przez niezależne jury składające się z mentorów – weteranów branży gier wideo z całego świata.

Etap I:
W trwającym 3 miesiące I etapie weźmie udział 10 zespołów. Uzyskają one wsparcie finansowe w kwocie do 20 tys. złotych, dostęp do sprzętu, oprogramowania, przestrzeni biurowych oraz zależnych od ich potrzeb szkoleń. Zespoły zostaną też otoczone opieką mentora wybranego w zależności od profilu projektu. W trakcie trwania I etapu zadaniem uczestników będzie stworzenie modelu biznesowego oraz grywalnego dema.

Etap II:
Do etapu II zakwalifikowane zostaną zespoły, które w trakcie trwania I etapu poczynią największe postępy w tworzeniu swojego projektu i zrealizują postawione sobie cele. W trakcie trwania II etapu zespoły założą spółki. Otrzymają też dofinansowanie (do 100% kosztów produkcji gry), pomoc w produkcji, marketingu i pozyskiwaniu inwestorów.

 

Projekty należy zgłaszać za pośrednictwem formularza.
Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z FAQ, lub kontaktu z nami.